ART / Lithographs / Litografiskt blad 8928003
nr 892 8003
Litografiskt blad
Efter Degas, 'Danseuse', sheet: 37x27, unframed.
Efter Degas, 'Danseuse', bladets mått: 37x27
Condition: oramad
600
SEK 150
Monday May 5 2014
at 18:08:02
2/5 14:21:19
100 kr
5/5 16:24:39